RR264MM-400TR
DigiKey raktári szám
RR264MM-400TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RR264MM-400CT-ND - Vágott szalag (CT)
RR264MM-400DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RR264MM-400TR
Leírás
DIODE STANDARD 400V 1A PMDU
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 400 V 1A Felületszerelt PMDU
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RR264MM-400TR modellek
Kategória
Sebesség
Standard helyreállítás >500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
10 µA @ 400 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Technológia
Gyártói tokozás
PMDU
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
400 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Vezetési áram (Io)
1A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.1 V @ 700 mA