GW JCLPS2.EM-H2H8-A737-1-65-2-R33
DigiKey raktári szám
475-GWJCLPS2.EM-H2H8-A737-1-65-2-R33TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
475-GWJCLPS2.EM-H2H8-A737-1-65-2-R33CT-ND - Vágott szalag (CT)
475-GWJCLPS2.EM-H2H8-A737-1-65-2-R33DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
Leírás
LED DURIS E3 WARM WHT 3000K SMD
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
LED világítás DURIS® E 3 fehér, Meleg 3000K 2,95V 65mA 120° 1106 (2815 metrikus)
Kategória
CRI (színvisszaadási index)
80
Gyrt.
Max. áram
150mA
Sorozat
Fényszög
120°
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
1106 (2815 metrikus)
Szín
Gyártói tokozás
SMD
CCT (K)
3000K
Méretek
0,110" H. x 0,055" Sz. (2,80mm x 1,40mm)
Fényáram 25°C-on, üzemi áramon
36lm (30lm ~ 41lm)
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)
Üzemi áram
65mA
Tok termikus ellenállása
34°C/W
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,95V