RH6L040BGTB1
DigiKey raktári szám
846-RH6L040BGTB1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
846-RH6L040BGTB1CT-ND - Vágott szalag (CT)
846-RH6L040BGTB1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RH6L040BGTB1
Leírás
NCH 60V 65A, HSMT8, POWER MOSFET
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 60 V 40A (Tc) 59W (Ta) Felületszerelt 8-HSMT (3,2x3)
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2,5V / 1mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
18.8 nC @ 10 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±20V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1320 pF @ 30 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
59W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
60 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
8-HSMT (3,2x3)
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
7,1mohm / 40A, 10V