SST26VF040AT-104I/SN
DigiKey raktári szám
150-SST26VF040AT-104I/SNTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
150-SST26VF040AT-104I/SNCT-ND - Vágott szalag (CT)
150-SST26VF040AT-104I/SNDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SST26VF040AT-104I/SN
Leírás
IC FLASH 4MBIT SPI/QUAD 8SOIC
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
FLASH Memória IC 4Mbit SPI - Quad I/O 104 MHz 8-SOIC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SST26VF040AT-104I/SN modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Memória felépítése
512K x 8
Gyrt.
Memória interfész
SPI - Quad I/O
Sorozat
Órajelfrekvencia
104 MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Írási ciklusidő (szó, lap)
1,5ms
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség
2,7V ~ 3,6V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)