RBR3LAM60BTR
DigiKey raktári szám
RBR3LAM60BTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RBR3LAM60BCT-ND - Vágott szalag (CT)
RBR3LAM60BDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RBR3LAM60BTR
Leírás
DIODE SCHOTTKY 60V 3A PMDTM
Részletes leírás
dióda 60 V 3A Felületszerelt PMDTM
EDA / CAD modellek
RBR3LAM60BTR modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
150 µA @ 60 V
Gyártói tokozás
PMDTM
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
60 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Vezetési áram (Io)
3A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
560 mV @ 3 A