RB550VAM-30TR
DigiKey raktári szám
RB550VAM-30TRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RB550VAM-30TRCT-ND - Vágott szalag (CT)
RB550VAM-30TRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RB550VAM-30TR
Leírás
DIODE SCHOTTKY 30V 1A TUMD2M
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 30 V 1A Felületszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RB550VAM-30TR modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
520 mV @ 1 A
Gyrt.
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Visszáram Ur-nél
30 µA @ 10 V
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
30 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Vezetési áram (Io)
1A