R12P212S/R8
DigiKey raktári szám
945-2067-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
R12P212S/R8
Leírás
DC DC CONVERTER 12V 2W
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12V 167mA 10,8V - 13,2V Bemenet
EDA / CAD modellek
R12P212S/R8 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
167mA
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
2 W
Sorozat
Szigetelési feszültség
8 kV
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Hatásfok
87%
Kimenetek száma
1
Bemeneti feszültség (min.)
10,8V
Tokozás
7-SIP modul, 4 kivezetés
Bemeneti feszültség (max.)
13,2V
Méretek
0,77" H. x 0,39" Sz. x 0,49" M. (19,7mm x 9,8mm x 12,5mm)