RB520SM-30FHT2R
DigiKey raktári szám
RB520SM-30FHT2RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RB520SM-30FHT2RCT-ND - Vágott szalag (CT)
RB520SM-30FHT2RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RB520SM-30FHT2R
Leírás
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA EMD2
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 30 V 200mA Felületszerelt EMD2
EDA / CAD modellek
RB520SM-30FHT2R modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
1 µA @ 10 V
Gyrt.
Típusjelölés
autóipar
Digi-Reel®
Minősítés
AEC-Q101
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
30 V
Gyártói tokozás
EMD2
Vezetési áram (Io)
200mA
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
580 mV @ 200 mA
Alap típusszám
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség