RB168MM100TFTR
DigiKey raktári szám
RB168MM100TFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RB168MM100TFCT-ND - Vágott szalag (CT)
RB168MM100TFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RB168MM100TFTR
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 1A PMDU
Részletes leírás
dióda 100 V 1A Felületszerelt PMDU
EDA / CAD modellek
RB168MM100TFTR modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
400 nA @ 100 V
Gyrt.
Típusjelölés
autóipar
Digi-Reel®
Minősítés
AEC-Q101
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Gyártói tokozás
PMDU
Vezetési áram (Io)
1A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
810 mV @ 1 A
Alap típusszám
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)