RB160VAM-40TR
DigiKey raktári szám
RB160VAM-40TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RB160VAM-40CT-ND - Vágott szalag (CT)
RB160VAM-40DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RB160VAM-40TR
Leírás
DIODE SCHOTTKY 40V 1A TUMD2M
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 40 V 1A Felületszerelt
EDA / CAD modellek
RB160VAM-40TR modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
550 mV @ 700 mA
Gyrt.
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Visszáram Ur-nél
50 µA @ 40 V
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
40 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Vezetési áram (Io)
1A