FQD3P50TM
DigiKey raktári szám
FQD3P50TMTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
FQD3P50TMCT-ND - Vágott szalag (CT)
FQD3P50TMDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FQD3P50TM
Leírás
MOSFET P-CH 500V 2.1A DPAK
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
P-csatornás 500 V 2,1A (Tc) 2,5W (Ta), 50W (Ta) Felületszerelt TO-252AA
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
5V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
23 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±30V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
660 pF @ 25 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
2,5W (Ta), 50W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
500 V
Gyártói tokozás
TO-252AA
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
4,9ohm / 1,05A, 10V