EDZVT2R30B
DigiKey raktári szám
EDZVT2R30BTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
EDZVT2R30BCT-ND - Vágott szalag (CT)
EDZVT2R30BDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EDZVT2R30B
Leírás
DIODE ZENER 30V 150MW EMD2
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 30 V 150 mW ±3% Felületszerelt EMD2
EDA / CAD modellek
EDZVT2R30B modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
200 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 23 V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
EMD2
Tűrés
±3%
Alap típusszám
Max. teljesítmény
150 mW