EDZVT2R12B
DigiKey raktári szám
EDZVT2R12BTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
EDZVT2R12BCT-ND - Vágott szalag (CT)
EDZVT2R12BDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EDZVT2R12B
Leírás
DIODE ZENER 12V 150MW EMD2
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 12 V 150 mW ±2% Felületszerelt EMD2
EDA / CAD modellek
EDZVT2R12B modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
30 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 9 V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
EMD2
Tűrés
±2%
Alap típusszám
Max. teljesítmény
150 mW