BU33UA3WNVX-TL
DigiKey raktári szám
BU33UA3WNVX-TLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BU33UA3WNVX-TLCT-ND - Vágott szalag (CT)
BU33UA3WNVX-TLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BU33UA3WNVX-TL
Leírás
IC REG LIN 3.3V 300MA 4SSON
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 300mA SSON004X1010
EDA / CAD modellek
BU33UA3WNVX-TL modellek
Nyugalmi áram (Iq)
90 µA
PSRR
70dB (1kHz)
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
4-UDFN szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V