BU33TD2WNVX-TL
DigiKey raktári szám
BU33TD2WNVX-TLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BU33TD2WNVX-TLCT-ND - Vágott szalag (CT)
BU33TD2WNVX-TLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BU33TD2WNVX-TL
Leírás
IC REG LIN 3.3V 200MA 4SSON
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 200mA SSON004X1010
EDA / CAD modellek
BU33TD2WNVX-TL modellek
Nyugalmi áram (Iq)
60 µA
PSRR
70dB (1kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Tokozás
4-UDFN szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
SSON004X1010
Dropout feszültség (max.)
0,42V / 200mA