BSM300D12P3E005
DigiKey raktári szám
846-BSM300D12P3E005-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BSM300D12P3E005
Leírás
MOSFET 2N-CH 1200V 300A MODULE
Vevői azonosító
Részletes leírás
MOSFET tömb 1200V (1,2kV) 300A (Tc) 1260W (Tc) lemezre szerelhető modul
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
5,6V / 91mA
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
14000pF / 10V
Csomagolás
Ömlesztve
Max. teljesítmény
1260W (Tc)
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Szilícium-karbid (SiC)
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Konfiguráció
2 N csatornás (félhíd)
Drain-source feszültség (Udss)
1200V (1,2kV)
Gyártói tokozás
modul
Drain áram (Id) 25°C-on
300A (Tc)