BSM300D12P4G101
DigiKey raktári szám
846-BSM300D12P4G101-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BSM300D12P4G101
Leírás
MOSFET 2N-CH 1200V 291A MODULE
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
MOSFET tömb 1200V (1,2kV) 291A (Tc) 925W (Tc) lemezre szerelhető modul
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4,8V / 145,6mA
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
30000pF / 10V
Csomagolás
Doboz
Max. teljesítmény
925W (Tc)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
175°C (TJ)
Technológia
Szilícium-karbid (SiC)
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Konfiguráció
2 N csatornás (dupla)
Drain-source feszültség (Udss)
1200V (1,2kV)
Gyártói tokozás
modul
Drain áram (Id) 25°C-on
291A (Tc)