BR25H040FVT-2CE2
DigiKey raktári szám
BR25H040FVT-2CE2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BR25H040FVT-2CE2CT-ND - Vágott szalag (CT)
BR25H040FVT-2CE2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BR25H040FVT-2CE2
Leírás
IC EEPROM 4KBIT SPI 8TSSOPB
Vevői azonosító
Részletes leírás
EEPROM Memória IC 4Kbit SPI 10 MHz 8-TSSOP-B
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BR25H040FVT-2CE2 modellek
Kategória
Órajelfrekvencia
10 MHz
Gyrt.
Írási ciklusidő (szó, lap)
4ms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség
2,5V ~ 5,5V
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)