BA78M12FP-E2
DigiKey raktári szám
BA78M12FP-E2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BA78M12FP-E2CT-ND - Vágott szalag (CT)
BA78M12FP-E2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BA78M12FP-E2
Leírás
IC REG LINEAR 12V 500MA TO252-3
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA TO-252-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BA78M12FP-E2 modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
6 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
800 µA
Alkatrész státusza
Elavult
PSRR
63dB (120Hz)
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
27V
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Kimeneti feszültség (min.)
12V
Gyártói tokozás
TO-252-3
Dropout feszültség (max.)
2V / 500mA (tipikus)