MC78M12ACDTRKG
DigiKey raktári szám
MC78M12ACDTRKGOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MC78M12ACDTRKGOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
MC78M12ACDTRKGOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MC78M12ACDTRKG
Leírás
IC REG LINEAR 12V 500MA DPAK
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA DPAK
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MC78M12ACDTRKG modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
PSRR
80dB (120Hz)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Védelmi funkciók
túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 125°C
Kimeneti polaritás
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenet típusa
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Szabályozók száma
1
Gyártói tokozás
DPAK
Bemeneti feszültség (max.)
35V
Alap típusszám
Kimeneti feszültség (min.)
12V