2SCR346PT100Q | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 2SCR346PT100Q |
Leírás | TRANS NPN 400V 0.1A MPT3 |
Gyártói standard átfutási idő | 13 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Bipoláris (BJT) tranzisztor NPN 400 V 100 mA 500 mW Felületszerelt MPT3 |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | 2SCR346PT100Q modellek |
Kategória | Max. kollektor-maradékáram 10µA (ICBO) |
Gyrt. | DC áramerősítés (hFE) (min.) / Ic, Uce 82 / 10mA, 10V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Max. teljesítmény 500 mW |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi hőmérséklet 150°C (TJ) |
Tranzisztor típusa | Rögzítés módja Felületszerelt |
Max. kollektoráram (Ic) 100 mA | Tokozás TO-243AA |
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.) 400 V | Gyártói tokozás MPT3 |
Uce(sat) (max.) / Ib, Ic 300mV / 2mA, 20mA | Alap típusszám |