2SAR340PT100P
DigiKey raktári szám
2SAR340PT100PTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2SAR340PT100PCT-ND - Vágott szalag (CT)
2SAR340PT100PDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
2SAR340PT100P
Leírás
TRANS PNP 400V 0.1A MPT3
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Bipoláris (BJT) tranzisztor PNP 400 V 100 mA 500 mW Felületszerelt MPT3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
2SAR340PT100P modellek
Kategória
Max. kollektor-maradékáram
10µA (ICBO)
Gyrt.
DC áramerősítés (hFE) (min.) / Ic, Uce
82 / 10mA, 10V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. teljesítmény
500 mW
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Tranzisztor típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Max. kollektoráram (Ic)
100 mA
Tokozás
TO-243AA
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
400 V
Gyártói tokozás
MPT3
Uce(sat) (max.) / Ib, Ic
400mV / 2mA, 20mA