2SCR346PT100Q
DigiKey raktári szám
2SCR346PT100QTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2SCR346PT100QCT-ND - Vágott szalag (CT)
2SCR346PT100QDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
2SCR346PT100Q
Leírás
TRANS NPN 400V 0.1A MPT3
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Bipoláris (BJT) tranzisztor NPN 400 V 100 mA 500 mW Felületszerelt MPT3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
2SCR346PT100Q modellek
Kategória
Max. kollektor-maradékáram
10µA (ICBO)
Gyrt.
DC áramerősítés (hFE) (min.) / Ic, Uce
82 / 10mA, 10V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. teljesítmény
500 mW
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Max. kollektoráram (Ic)
100 mA
400 V
Gyártói tokozás
MPT3
Uce(sat) (max.) / Ib, Ic
300mV / 2mA, 20mA