2SCR293PHZGT100 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 2SCR293PHZGT100 |
Leírás | TRANS NPN 30V 1A SOT-89 |
Gyártói standard átfutási idő | 13 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Bipoláris (BJT) tranzisztor NPN 30 V 1 A 320MHz 2 W Felületszerelt SOT-89 |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Max. kollektor-maradékáram 100nA (ICBO) |
Gyrt. | DC áramerősítés (hFE) (min.) / Ic, Uce 270 / 100mA, 2V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Max. teljesítmény 2 W |
Alkatrész státusza Aktív | Tranzitfrekvencia 320MHz |
Tranzisztor típusa | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 150°C (TJ) |
Max. kollektoráram (Ic) 1 A | Rögzítés módja Felületszerelt |
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.) 30 V | Tokozás TO-243AA |
Uce(sat) (max.) / Ib, Ic 350mV / 25mA, 500mA | Gyártói tokozás SOT-89 |