2SCR293PT100 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Rohm Semiconductor
Raktáron: 2 686
Adatlap
Similar
Diodes Incorporated
Raktáron: 0
Adatlap
Diodes Incorporated
Bipoláris (BJT) tranzisztor NPN 30 V 1 A 320MHz 2 W Felületszerelt MPT3
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
2SCR293PT100
DigiKey raktári szám
2SCR293PT100-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
2SCR293PT100
Leírás
TRANS NPN 30V 1A MPT3
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
DC áramerősítés (hFE) (min.) / Ic, Uce
270 / 100mA, 2V
Gyrt.
Max. teljesítmény
2 W
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tranzitfrekvencia
320MHz
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Max. kollektoráram (Ic)
1 A
30 V
Gyártói tokozás
MPT3
Uce(sat) (max.) / Ib, Ic
350mV / 25mA, 500mA