2SCR293PHZGT100 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Rohm Semiconductor
Raktáron: 0
Adatlap
Bipoláris (BJT) tranzisztor NPN 30 V 1 A 320MHz 2 W Felületszerelt SOT-89
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
2SCR293PHZGT100
DigiKey raktári szám
846-2SCR293PHZGT100TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
846-2SCR293PHZGT100CT-ND - Vágott szalag (CT)
846-2SCR293PHZGT100DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
2SCR293PHZGT100
Leírás
TRANS NPN 30V 1A SOT-89
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Max. kollektor-maradékáram
100nA (ICBO)
Gyrt.
DC áramerősítés (hFE) (min.) / Ic, Uce
270 / 100mA, 2V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. teljesítmény
2 W
Alkatrész státusza
Aktív
Tranzitfrekvencia
320MHz
Tranzisztor típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Max. kollektoráram (Ic)
1 A
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
30 V
Tokozás
TO-243AA
Uce(sat) (max.) / Ib, Ic
350mV / 25mA, 500mA