LM120K-15
DigiKey raktári szám
2156-LM120K-15-ND
Gyártó
National Semiconductor
Gyártói cikkszám
LM120K-15
Leírás
IC REG LINEAR -15V 1A TO3-2
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Negatív rögzített 1 Kimenet 1A TO-3-2
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
4 mA
Csomagolás
Ömlesztve
PSRR
56dB (120Hz)
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)