LM120K-12/883 | |
|---|---|
DigiKey raktári szám | 2156-LM120K-12/883-ND |
Gyártó | National Semiconductor |
Gyártói cikkszám | LM120K-12/883 |
Leírás | IC REG LINEAR -12V 1.5A TO3-2 |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Lineáris feszültségszabályozó IC Negatív rögzített 1 Kimenet 1,5A TO-3-2 |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | LM120K-12/883 modellek |
Kategória | Kimeneti áram |
Gyrt. | Nyugalmi áram (Iq) 4 mA |
Csomagolás Ömlesztve | PSRR 56dB (120Hz) |
Alkatrész státusza Aktív | Védelmi funkciók túláram, túl magas hőmérséklet |
Kimeneti polaritás | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 150°C (TJ) |