BZX84-B10,215 | |
|---|---|
DigiKey raktári szám | 2156-BZX84-B10,215-954-ND |
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | BZX84-B10,215 |
Leírás | DIODE ZENER 10V 250MW TO236AB |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Zener dióda 10 V 250 mW ±2% Felületszerelt TO-236AB |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Visszáram Ur-nél 200 nA @ 7 V |
Gyrt. | Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If 900 mV @ 10 mA |
Csomagolás Ömlesztve | Üzemi hőmérséklet -65°C ~ 150°C |
Alkatrész státusza Aktív | Típusjelölés autóipar |
Névleges Zener-feszültség (Uz) | Minősítés AEC-Q101 |
Tűrés ±2% | Rögzítés módja Felületszerelt |
Max. teljesítmény 250 mW | Tokozás |
Max. impedancia (Zzt) 20 Ohms | Gyártói tokozás TO-236AB |