CUS05F30,H3F
DigiKey raktári szám
CUS05F30H3F(TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CUS05F30H3F(TCT-ND - Vágott szalag (CT)
CUS05F30H3F(TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS05F30,H3F
Leírás
DIODE SCHOTTKY 30V 500MA USC
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 30 V 500mA Felületszerelt USC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CUS05F30,H3F modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
50 µA @ 30 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
120pF / 0V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
30 V
Gyártói tokozás
USC
Vezetési áram (Io)
500mA
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
450 mV @ 500 mA