HVS1206-10MJ1
DigiKey raktári szám
696-HVS1206-10MJ1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
696-HVS1206-10MJ1CT-ND - Vágott szalag (CT)
696-HVS1206-10MJ1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HVS1206-10MJ1
Leírás
RES SMD 10M OHM 5% 1/4W 1206
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 MOhms ±5% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) nagyfeszültség, nem mágneses Vastag réteg
Kategória
Tulajdonságok
nagyfeszültség, nem mágneses
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,126" H. x 0,059" Sz. (3,20mm x 1,50mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)