AC1206JR-0710ML
DigiKey raktári szám
YAG3915TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
YAG3915CT-ND - Vágott szalag (CT)
YAG3915DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AC1206JR-0710ML
Leírás
RES SMD 10M OHM 5% 1/4W 1206
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 MOhms ±5% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vastag réteg
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AC1206JR-0710ML modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200, nedvességálló
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,122" H. x 0,063" Sz. (3,10mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)