RT9198-33GBR
DigiKey raktári szám
1028-RT9198-33GBRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1028-RT9198-33GBRCT-ND - Vágott szalag (CT)
1028-RT9198-33GBRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RT9198-33GBR
Leírás
IC REG LIN 3.3V 300MA SOT23-5R
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 300mA SOT-23-5R
Nyugalmi áram (Iq)
130 µA
PSRR
60dB ~ 30dB (100Hz ~ 10kHz)
Alkatrész státusza
Hamarosan már nem vásárolható
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Gyártói tokozás
SOT-23-5R
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
0,33V / 300mA