ADP121-AUJZ33R7
DigiKey raktári szám
505-ADP121-AUJZ33R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
505-ADP121-AUJZ33R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
505-ADP121-AUJZ33R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADP121-AUJZ33R7
Leírás
IC REG LIN 3.3V 150MA TSOT-23-5
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 150mA TSOT-23-5
EDA / CAD modellek
ADP121-AUJZ33R7 modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
21 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
40 µA
PSRR
60dB (10kHz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
SOT-23-5 vékony, TSOT-23-5
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
TSOT-23-5
Dropout feszültség (max.)
0,135V / 150mA