XLL525200.000000I
DigiKey raktári szám
800-4292-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XLL525200.000000I
Leírás
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Gyártói standard átfutási idő
33 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
200 MHz XO (standard) LVDS Oszcillátor 2,5V Engedélyezés/letiltás 6-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
2,5V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Csík
Max. üzemi áram
34mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Méretek
0,203" H. x 0,132" Sz. (5,15mm x 3,35mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,055" (1,40mm)