SIT9121AI-2C3-25E200.000000
DigiKey raktári szám
1473-SIT9121AI-2C3-25E200.000000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SIT9121AI-2C3-25E200.000000
Leírás
MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
200 MHz XO (standard) LVDS Oszcillátor 2,5V Engedélyezés/letiltás 6-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SIT9121AI-2C3-25E200.000000 modellek
Kategória
Tápfeszültség
2,5V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Csík
Max. üzemi áram
55mA
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
6-SMD (5x3.2)
Frekvencia
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)