RBE029N10R1SZN6#HB0
DigiKey raktári szám
559-RBE029N10R1SZN6#HB0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
559-RBE029N10R1SZN6#HB0CT-ND - Vágott szalag (CT)
559-RBE029N10R1SZN6#HB0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RBE029N10R1SZN6#HB0
Leírás
MOSFET N-CH 100V 160A 8DFN
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 100 V 160A (Tc) 165W (Ta) Felületszerelt 8-DFN (4,9x5,75)
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 109µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
91 nC @ 10 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±20V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
6500 pF @ 50 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
165W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
8-DFN (4,9x5,75)
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
2,9mohm / 80A, 10V