Ehhez nincs kép: RBE015N10R1SZPV#GB0
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RBE015N10R1SZPV#GB0
DigiKey raktári szám
559-RBE015N10R1SZPV#GB0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
559-RBE015N10R1SZPV#GB0CT-ND - Vágott szalag (CT)
559-RBE015N10R1SZPV#GB0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RBE015N10R1SZPV#GB0
Leírás
MOSFET N-CH 100V 340A TOLG
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 100 V 340A (Tc) 468W (Tc) Felületszerelt TOLG
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
170 nC @ 10 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±20V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
13000 pF @ 50 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
468W (Tc)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
TOLG
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
1,5mohm / 100A, 10V