RPMB12-3.0-CT
DigiKey raktári szám
945-RPMB12-3.0-CT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RPMB12-3.0-CT
Leírás
DC DC CONVERTER 12V
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12V 3A 12,8V - 36V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RPMB12-3.0-CT modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
3A
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Tulajdonságok
állítható kimenet, távoli BE/KI, távoli érzékelés
Csomagolás
Csőtár
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
93%
Típus
Nem izolált PoL modul
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
25-BLGA modul
Bemeneti feszültség (min.)
12,8V
Méretek
0,48" H. x 0,48" Sz. x 0,15" M. (12,2mm x 12,2mm x 3,8mm)
Bemeneti feszültség (max.)
36V