L115F21CH12VDCS1.5U
DigiKey raktári szám
2449-L115F21CH12VDCS1.5U-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
L115F21CH12VDCS1.5U
Leírás
RELAY GEN PURPOSE SPDT 50A 12V
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé SPDT (1 Form C) 12VDC Tekercs Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
L115F21CH12VDCS1.5U modellek
Kategória
Végződtetés módja
NYÁK-tű, Gyorscsatlakozó - 0,250" (6,3mm)
Gyrt.
Védettség
teljesen szigetelt
Sorozat
Tekercs szigetelése
F osztály
Csomagolás
Csőtár
Bekapcsolási feszültség
9,6VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási idő
15 ms
Rögzítés módja
Kikapcsolási idő
15 ms
Tekercs feszültsége
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Érintkező kialakítása
SPDT (1 Form C)
Érintkező anyaga
Ezüst-ón-oxid-indium-oxid (AgSnOInO)
Névleges áram
50 A
Tanúsítvány
cURus
Kapcsolási feszültség
277VAC, 110VDC - max.
Relé típusa
Max. kapcsolt teljesítmény
13850VA, 5500W
Tekercs ellenállása
96 Ohms
Tekercsáram
125 mA