R12P22005D
DigiKey raktári szám
945-3056-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
R12P22005D
Leírás
DC DC CONVERTER 20V -5V 2W
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 2 Kimenet 20V -5V 50mA, 200mA 10,8V - 13,2V Bemenet
EDA / CAD modellek
R12P22005D modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
50mA, 200mA
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
2 W
Sorozat
Szigetelési feszültség
5.2 kV
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 95°C
Hatásfok
82%
Bemeneti feszültség (min.)
10,8V
Bemeneti feszültség (max.)
13,2V
Méretek
0,77" H. x 0,39" Sz. x 0,49" M. (19,5mm x 9,8mm x 12,5mm)