IXBK55N300
DigiKey raktári szám
IXBK55N300-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IXBK55N300
Leírás
IGBT 3000V 130A TO-264AA
Gyártói standard átfutási idő
75 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
IGBT 3000 V 130 A 625 W Furatszerelt TO-264AA
Kategória
Max. teljesítmény
625 W
Gyártó
IXYS
Bemenet típusa
standard
Sorozat
Kapu töltés
335 nC
Csomagolás
Csőtár
Záróirányú feléledési idő (Trr)
1.9 µs
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
3000 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Max. kollektoráram (Ic)
130 A
Tokozás
TO-264-3, TO-264AA
Max. kollektoráram (Icm)
600 A
Gyártói tokozás
TO-264AA
Uce(on) (max.) / Uge, Ic
3,2V / 15V, 55A