R-78K5.0-2.0
DigiKey raktári szám
945-R-78K5.0-2.0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
R-78K5.0-2.0
Leírás
2A DC/DC-CONVERTER 'INNOLINE' SI
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 5V 2A 6,5V - 36V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
R-78K5.0-2.0 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
2A
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 90°C (teljesítménycsökkenéssel)
Csomagolás
Csőtár
Hatásfok
85%
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
Nem izolált PoL modul
Tokozás
3-SIP modul
Kimenetek száma
1
Méretek
0,45" H. x 0,33" Sz. x 0,69" M. (11,5mm x 8,5mm x 17,5mm)
Bemeneti feszültség (min.)
6,5V
Tanúsítvány
CB
Bemeneti feszültség (max.)
36V