R-78K3.3-2.0
DigiKey raktári szám
945-R-78K3.3-2.0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
R-78K3.3-2.0
Leírás
2A DC/DC-CONVERTER 'INNOLINE' SI
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 3,3V 2A 4,5V - 36V Bemenet
EDA / CAD modellek
R-78K3.3-2.0 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
2A
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 90°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
85%
Típus
Nem izolált PoL modul
Méretek
0,45" H. x 0,33" Sz. x 0,69" M. (11,5mm x 8,5mm x 17,5mm)
Bemeneti feszültség (min.)
4,5V
Tanúsítvány
CB
Bemeneti feszültség (max.)
36V