R-78K15-1.0
DigiKey raktári szám
945-R-78K15-1.0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
R-78K15-1.0
Leírás
1A DC/DC-CONVERTER 'INNOLINE' SI
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 15V 1A 18V - 36V Bemenet
EDA / CAD modellek
R-78K15-1.0 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
1A
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 90°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
94%
Rögzítés módja
Furatszerelt
Méretek
0,45" H. x 0,30" Sz. x 0,40" M. (11,5mm x 7,6mm x 10,2mm)
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Tanúsítvány
CB
Bemeneti feszültség (max.)
36V