R-78K12-0.5
DigiKey raktári szám
945-R-78K12-0.5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
R-78K12-0.5
Leírás
0.5A DC/DC-CONVERTER 'INNOLINE'
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12V 500mA 15V - 36V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
R-78K12-0.5 modellek
Kategória
Feszültség - 1. kimenet
Gyrt.
Max. kimeneti áram
500mA
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Csőtár
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 90°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
95%
Típus
Nem izolált PoL modul
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
3-SIP modul
Bemeneti feszültség (min.)
15V
Méretek
0,45" H. x 0,30" Sz. x 0,40" M. (11,5mm x 7,6mm x 10,2mm)
Bemeneti feszültség (max.)
36V