R-78HB12-0.5L
DigiKey raktári szám
945-1721-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
R-78HB12-0.5L
Leírás
DC DC CONVERTER 12V 6W
Részletes leírás
Csere lineáris szabályozó DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12V 500mA 17V - 72V Bemenet
EDA / CAD modellek
R-78HB12-0.5L modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
500mA
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
6 W
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Hatásfok
94%
Rögzítés módja
Furatszerelt, derékszögű
Bemeneti feszültség (min.)
17V
Bemeneti feszültség (max.)
72V
Méretek
0,69" H. x 0,45" Sz. x 0,33" M. (17,5mm x 11,5mm x 8,5mm)