R-78HB12-0.5
DigiKey raktári szám
945-1057-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
R-78HB12-0.5
Leírás
DC DC CONVERTER 12V 6W
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csere lineáris szabályozó DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12V 500mA 17V - 72V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
R-78HB12-0.5 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
500mA
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
6 W
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Csőtár
Tulajdonságok
OTP, SCP
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Típus
Csere lineáris szabályozó
Hatásfok
94%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
17V
Tokozás
3-SIP modul
Bemeneti feszültség (max.)
72V
Méretek
0,45" H. x 0,33" Sz. x 0,69" M. (11,5mm x 8,5mm x 17,5mm)