R-78C3.3-1.0
DigiKey raktári szám
945-1394-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
R-78C3.3-1.0
Leírás
DC DC CONVERTER 3.3V 3.3W
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csere lineáris szabályozó DC/DC-átalakító 1 Kimenet 3,3V 1A 7V - 42V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
R-78C3.3-1.0 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
1A
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
3.3 W
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Csőtár
Tulajdonságok
OTP, SCP
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Típus
Csere lineáris szabályozó
Hatásfok
89%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
7V
Tokozás
3-SIP modul
Bemeneti feszültség (max.)
42V
Méretek
0,46" H. x 0,33" Sz. x 0,41" M. (11,6mm x 8,5mm x 10,4mm)