RAK3112-9-SM-I
DigiKey raktári szám
4735-RAK3112-9-SM-ITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4735-RAK3112-9-SM-ICT-ND - Vágott szalag (CT)
4735-RAK3112-9-SM-IDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RAK3112-9-SM-I
Részletes leírás
Bluetooth, általános ISM < 1GHz, wifi 802.11b/g/n, Bluetooth v5.0, LoRaWAN, LPWAN Adó-vevő modul 863MMz ~ 928MMz, 2,4GMz antenna nélkül, I-PEX MHF4 Felületszerelt
Tápfeszültség
3V ~ 3,6V
RF család / szabvány
Bluetooth, általános ISM < 1GHz, wifi
Vételi áram
25,46mA ~ 91mA
Protokoll
Adási áram
112mA ~ 340mA
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C